12 Dilimli Tost Makinası


Remta Elektrikli 12 Dilim EKO Tost Makinası
Model: R 71

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

228,81 TL +KDV

1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

12 Dilimli Tost Makinası

12 Dilimli Tost Makinası en kaliteli dayanıklı Remta 12 Dilimli Tost Makinesi enucuz tavsiye ettiğimiz elektrikli 12 Dilim Tost Makinası fiyatları ile satın alın. Remta Mutfak, işletmelerin ihtiyaçlarına göre seri ve devamlı olarak tost yapımı için profesyonel çözümler üretiyor. Sanayi tipi üretilen 12 Dilimli Tost Makinası, dış yüzeyi paslanmaz çelikten ve döküm ızgarası ile işletmelerin hizmetine sunuluyor. 12 Dilim Tost Makinası Bu ürünlerde biri olan Remta 12 dilimli tost makinesi ile normal ebatlarda ekmeğiniz ile tostlar yapabildiğiniz gibi Ayvalık tostu ekmeği ile de tostlar yapabilirsiniz.

12 Dilimli Tost Makinası Modelleri

12 Dilimli Tost Makinası Modelleri İşletmeninizin ihtiyacına uygun lezzetli tostları hızlı ve pratik olarak yapabilirsiniz. Endüstriyel 12 Dilimli Tost Makinası kullanıma uygun olarak tamamen yerli üretim olan tost makinesi ile seri ve sık miktarlarda tost yapabilirsiniz. 12 dilim tost makinası modelleri, paslanmaz çelik dış yüzeyinin minimum seviyede ısınmasıyla ısı kaybının önüne geçilir ve sizi yüksek elektrik faturalarından kurtarmış olur. Remta Elektrikli 12 Dilimli Tost Makinası Modelleri Piyasada var olan tost makinelerinde kullanılan teflon malzeme çizilebilir ya da pişirmek istediğiniz tostlar yüzeye yapışabilir. Profesyonel 12 Dilimli Tost Makinası döküm ızgara kullandığı için çizilmez ve yapışmaz özelliktedir. 12 dilim tost makinesi Modelleri Ayrıca döküm ızgara olduğu için isterseniz tost haricinde balık, köfte, sosis de pişirebilirsiniz.

12 Dilimli Tost Makinası Modelleri Fiyatları

12 dilim tost makinası fiyatları Remta Tost Makinesi’ne internetten sitesinden vereceğiniz siparişle havale, eft ve kapıda ödeme seçenekleriyle sahip olabiliyorsunuz. 12 dilim tost makinesi fiyatları İthal edilen ürünlere göre makul fiyatlarla sahip olabileceğiniz 12 dilim tost makinelerinin 2 yıl garanti süresi bulunuyor. Remta Elektrikli 12 dilim tost makinesi fiyatları Remta Mutfak Türkiye’nin tamamına verdiği yaygın servis ağı hizmetiyle satış sonrasında işletmelerin her türlü probleminin çözülmesinde yardımcı oluyor.Müşteri memnuniyeti eksenli çalışan Remta Mutfak, iş ortaklarının mağduriyet yaşamaması için her türlü güvenlik önlemini bu yaygın servis ağı ile çözüme kavuşturmaktadır. www.remtamutfak.com adlı internet sitesi aracılığıyla müşterilerinin her türlü talebine karşılık verecek 12 dilim tost makinası modelleri ve diğer ürün çeşitleri ile Remta Mutfak, sizleri bekliyor.