4 Demlikli Çay Kazanı Fiyatları Remta 4 Demlikli Çay Ocağı Modelleri


taksitli

Remta 85 Model Elektrikli Dört Demlikli 58 LT Çay Kazanı
Model: K 33

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

584,75 TL +KDV

Remta Dört Demlikli 85 Model LPG Tüplü 58lt Çay Kazanı
Model: C14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

585,00 TL +KDV

Remta Dört Demlikli 85 Model LPG Tüplü ve Elektrikli 58lt Çay Kazanı
Model: N19

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

655,00 TL +KDV

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

4 Demlikli Çay Kazanı Fiyatları Remta 4 Demlikli Çay Ocağı Modelleri

4 Demlikli Çay Kazanı Fiyatları en kaliteli dayanıklı Remta 4 Demlikli Çay Ocağı tavsiye ettiğimi en ucuz Dört Demlikli Kahveci Kazanı satın alın. Profesyonel iş yerleri tarafından tercih edilen mutfak aletleri arasında Remta Mutfak garantisi ile üretilen 4 Demlikli Çay Kazanı modelleri ilk sırada yer almaktadır. 4 Demlikli Çay Kazanları İnternet üzerinden sorunsuz alışveriş imkânı sunan Remta Mutfak, ürün çeşitliliği ile müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaktadır. 4 Demlikli Çay Ocağı Bünyesinde üretilen yerli üretim ve paslanmaz çelik olan çay kazanlarının pek çok çeşidi bulunmaktadır. Tek, çift, üç ve dört demlik seçenekleri mevcuttur. 4 Demlikli Çay Kazanı, çay tüketiminin yoğun olduğu iş yerlerinde kullanılabilecek en ideal yardımcıdır. 4 Demlikli Çay Ocağı Misafirlerine ve çalışanlarına her daim taze çay ikram etmeye önem verenler için tasarlanmıştır. Remta Mutfak 4 Demlikli Kahveci Kazanı LPG tüplü, doğalgazlı ve elektrikli olarak ihtiyaca göre üretmektedir.

4 Demlikli Çay Kazanı Fiyatları Remta 4 Demlikli Çay Ocağı Fiyatları

4 Demlikli Çay Kazanı Fiyatları Halk dilinde kahve kazanı olarak da bilinen, Remta garantisiyle üretilen endüstriyel 4 demlikli kahveci kazanı fiyatları diğer çay kazanları arasında en geniş iç hacme sahip kazandır. 4 Demlikli Çay Ocağı Fiyatları Kalitede tesadüfe yer bırakmayan işletmelere çelik veya porselen demlik opsiyonu ile en lezzeti çayı içme imkânı sağlamaktadır. 4 Demlikli Çay Kazanı Fiyatları Tamamen yerli üretim olan Remtaçay kazanları aynı zamanda ekonomik olması ile de işyerlerinden talep görmektedir. 4 Demlikli Çay Kazanları Fiyatları Remta Mutfak, kültürümüz de ki önemi ve her öğünün yanına içilebilen içecek olması ile lezzetli çayın ayrıcalığını misafirlerine sunmak isteyenlerin doğru adresi olmaktadır.

4 Demlikli Kahveci Kazanı Modelleri Fiyatları Remta Dört Demlikli Kahveci Ocağı Modelleri Fiyatları

4 Demlikli Çay Kazanı Modelleri Daha büyük ölçekli işyerleri tarafından iç hacmi büyüklüğü açısından 4 demliklli çay kazanı Modelleri tercih edilmektedir. 4 Demlikli Çay Ocağı Modelleri Remta Mutfak garantisi ile üretilen diğer 4 Demlikli Kahveci Kazanı Modelleri gibi, 4 demlikli çay kazanları da kolay temizleme imkânı sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı, suyu her daim sıcak tutması ve istenilen ısıya ayarlanabilmesi ile kullanıcısını yormayan tasarıma sahiptir. Tamamen yerli üretim olan Çay kazanlarının 2 yıllık garantisi bulunmaktadır. 4 Demlikli Çay Kazanı Garanti bitiminde ise gerekli görülen herhangi bir değişimde kolaylıkla yedek parçasına ulaşılabilmektedir.