Çay Kazanı


2 Demlikli Jumbo Çay Makinası
Model: DE 11

560,00 TL +KDV

3 Demlik Jumbo Çay Makinesi
Model: DE 10

815,00 TL +KDV

Remta Çelik Demlik
Model: Dem 02

45,00 TL +KDV

Remta Porselen Demlik
Model: Dem 1

45,00 TL +KDV

1 den 31 e 31 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Çay Kazanı

Çay Kazanı Fiyatları en ucuz indirimli Remta Çay Kazanları Modelleri kapıda ödeme Tüplü Elektrikli Çay Kazanı ve Doğalgazlı Çay Kazanı çeşitleri satın almak için sitemizi inceliyebilirsiniz. Remta Makine tarafından üretilen En Ucuz Çay Kazanı modelleri işletmelerin tercihleri göz önünde bulundurularak farklı hacim ve tüketim kaynaklı olarak elektrikli çay kazanı, tüplü çay kazanı, doğalgazlı çay kazanı, tüplü elektrikli ve doğalgazlı elektrikli olmak üzere farklı çeşitlerde seri üretilmektedir. Ofis tipi çay kazanı modellerimiz içinde en çok tercih edilen model en iyi Elektrikli çay kazanı olarak ön plana çıkmaktadır. Sitemizdeki büro tipi çay kazanı fiyatı ürün detayları gibi bilgilere ulaşmanız mümkün soru ve sorunlarınız için bizlerle iletişime geçerek en hızlı şekilde çözüm sunulmaktadır. İşletmeniz de müşterilerinize en kaliteli çay ikramlarını yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken size en uygun elektrikli çay kazanı modellerinden birini tercih ederek sipariş vermek olacaktır. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi en kaliteli Çay Kazanı modellerimiz de yine kendi yerli üretim olarak 2 yıl garantili olarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Çay Kazanı Fiyatları

Çay Kazanı Fiyatları modellerimizin tamamı paslanmaz çelik malzemeden üretildiğinden zamanla delinme sıkıntısı yaşamadan uzun süreli kullanabileceğiniz kahveci takımı modellerindendir. En iyi Çay Kazanı Fiyatları model, hacim ve tüketim kaynaklarına göre değişmektedir. En ucuz Remta Çay Kazanı Fiyatları alacağınız modelin demlik sayısı (Hacim), Elektrikli, tüplü, Doğalgazlı tüketim kaynağı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir. Hacim olarak dikkat edildiğinde küçük ofis, okula öğretmenler odası, hastane doktor hemşire odası gibi az sayıda ancak yoğun çay tüketimi olan yerlerde tercih edildiği gibi büyük hacimli Sanayi Tipi Çay kazanı modelleri ise tüketim yoğun ve kalabalık potansiyeli yüksek yerler için en ideal endüstriyel çay kazanı modelleri arasında yer almaktadır. Remta Çay Kazanı modelleri standart satışları demlik hariç olarak satıldığından isteğe bağlı çelik veya porselen demlikleri de yine firmamızdan temin edebilirsiniz. Türkiye geneli en yaygın servis ağına sahip olan Remta; gerek garanti süresince yada garanti sonrasında herhangi bir servis hizmetine ihtiyaç duyduğunuz da sizlere en iyi hizmeti sunmak için servis ağını her geçen gün genişletmektedir. Profesyonel Çay Kazanı servislerimizin listesini internet sitemizden veya bizleri arayarak en yakın servis noktamızı öğrenebilirsiniz.

Çay Kazanları

Çay Kazanları Önemle belirtmek istediğimiz hususlardan biri ise Çay kazanı modellerinin temizliği hakkındadır. Düzenli olarak temizliği yapılmayan veya yanlış yapılan çay kazanları cihazlarınızın ömrü kısalacak ve arıza yapması olasılığı artacaktır. Genel olarak sıkça karşılaştığımız sorulardan biri olan en iyi çay kazanı nasıl temizlenir sorusuna ayrıntılı bir biçimde cevap vermeye çalışacağız. Tavsiyelerimizi dikkate aldığınızda hem makine ömrünü uzatmış olacak hem de müşterilerinize kaliteli ve daha sağlıklı hizmet vermiş olacaksınız. Öncelikle şuna dikkat edilmelidir ki temizlik sırasında hiçbir şekilde kireç çözücü gibi kimyasal maddeler kullanılmamasını önemle uyarıyoruz. Bu tarz ürünler kullanmanız hem makinanıza zarar verecek hem de garanti dışı kalmasına neden olacaktır. Arıtılmış su kullanılmayan makinalar da çok daha fazla kireçlenme tabakasına maruz kalınmaktadır. Kullandığınız suya göre temizlik süresini ortalama belirleyebilirsiniz. Çay Kazanı Modelleriniz de Çok kireçli su kullanılan işletmelerde hafta da bir temizlik yapılması önerilmektedir. Makinanızın kireçlenmesi ve özellikle rezistans kireç tabakası ile kaplanması makinanızın geç ısınmasına ve buna bağlı hizmet yavaşlaması ve enerji tüketiminizin artmasına neden olacaktır. Temizlik konusunu detaylı bir biçimde anlatmaya çalışalım. Öncelikle kazan hacminize ve kireçlenme yoğunluğuna bağlı olarak üçte bir oranında veya dörtte bir oranında kaynar su içine limon suyu veya limon tozu ilave ederek karıştırın ve 15 – 30 dakika kadar kaynamaya bırakın. Sonrasında yumuşamış olan kireç tabakasını bir sünger yardımı ile kolayca temizleyebileceksiniz. Son olarak makinanızı durulamanız yeterli olacaktır.

Çay Kazanı Modelleri

Çay kazanı modelleri almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar içinde öncelik fiyat konusu olmamalıdır. Üretici firmanın kurumsal yapısı, servis ağı ve ürün kalitesi öncelikle dikkat edilmesi gereken hususlar olmalıdır. Ucuza almış olduğunuz bir çay kazanı modelleri örneğin yılda 2 – 3 kere yenilemek zorunda kalarak çok daha fazla para ödemiş olacağınızı unutmamanız gerekmektedir. Sitemiz üzerinden sipariş vererek veya telefon ile en hızlı ve en güvenilir çay kazanları modellerimizden dilediğinizi talep edebilirsiniz.