Çay Makinası


Remta 120 Bardak 12 Litre Büfe Tipi Çay Makinesi
Model: R 13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

194,92 TL +KDV

Remta 160 Bardak 15 Litre Kantin Tipi Çay Otomatı
Model: R 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

207,63 TL +KDV

Remta 250 Bardak 22 Lt Sanayi Tipi Çay Makinası
Model: R 15

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

245,76 TL +KDV

Remta 40 Bardak 5 Litre Cafe Tipi Çay Makinası
Model: R 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

131,36 TL +KDV

Remta 400 Bardak 36 Lt Endüstriyel Çay Makinesi
Model: R 16

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

415,25 TL +KDV

Remta 500 Bardaklık 40 Litre Çay Otomatı
Model: R 17

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

508,47 TL +KDV

Remta 60 Bardaklık Sanayi Tipi 7 Lt Çay Makinası
Model: R 11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

152,54 TL +KDV

Remta 80 Bardaklık Büfe Tipi 9 Litre Çay Makinesi
Model: R 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

173,73 TL +KDV

Remta Çay Makinası Servis Arabası
Model: T 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

920,00 TL +KDV

1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Çay Makinası

Çay Makinası Fiyatları Çeşitleri Modelleri Remta En Dayanıklı ucuz Çay Makinası Modelleri indirimli kapıda ödeme online Elektrikli Çay Makinası satın alın. Çay Makinası kültürümüzün başlıca içeceklerinden biri olan çayın sofralarımıza gelmesini sağlayan her evde her iş yerinde mutlak suretle kullanılan makina modelleridir. Remta tarafından yerli üretim olan çay makinası modellerimiz sanayi tipi işletmelere yönelik makina modellerindendir. Cafe için, büfe için veya kantin gibi işletmelerin yanı sıra şirketler de ve ofislerde kullanılabilecek kalabalık personeleli olan veya çay satışı ikramı çok olan işletmelerin tercih ettiği büyük hacimli çay otomatları modelleridir.

Çay Makinası Fiyatları

Çay Makinası Fiyatları Çeşitleri Modelleri Remta En Dayanıklı ucuz Çay Makinası Modelleri indirimli kapıda ödeme online Elektrikli Çay Makinası satın alın. Çay Makinası modellerimizin tamamı paslanmaz çelik gövde ve iç haznelerden üretilen en kaliteli modeller olarak piyasaya sürülerek değerli müşterilerimizin müşterilerine en kaliteli ve lezzetli çayları sunmaları için özel olarak üretilmektedir. Tüketim hacmine bağlı olarak 40 bardak 5 litreden tutunda 500 bardak kapasitelere kadar büyük çay otomat modellerimiz ile sizlere alternatif boyutlarda makina modellerimizi sunmaktayız.

Çay Makinası Modelleri

Çay Makinası siparişlerinizi dilerseniz telefon veya internet sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde verebilir, vermiş olduğunuz siparişiniz yine en hızlı şekil de kargo ile adresinize kadar teslim edilmektedir. Ürün kalitemiz yaygın servis ağımız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetler baz alındığın da Çay Makinası Fiyatları ekonomik olması ile sektör de en çok tercih edilen marka olmanın verdiği gurur ile sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmak için profesyonel kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 2 yıl garantili olarak üretilen Çay Makinesi Fiyatları ekonomik olmasından dolayı her bütçeye uygunluk sağlamaktadır. Dilediğiniz ürünü kapıda ödeme ile güvenli bir şekilde satın alabilir veya nakit ödemeli iskontolu fiyatlardan ve kredi kartı taksitli satış alternatiflerimizden de yararlanabilirsiniz. Siparişleriniz için bir telefon kadar yakınınızdayız.