Çaymatik Fiyatları Modelleri ve Sanayi Tipi Çaymatik Çeşitleri Remta


1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Çaymatik Fiyatları Modelleri ve Sanayi Tipi Çaymatik Çeşitleri Remta

Çaymatik Modelleri Remta Mutfak kalitesi ile üretilen çaymatik, kurumsal ve özel çalışma yerlerinde bünyesinde sıcak çay tutabilen özelliğiyle dikkat çekmektedir. Remta Çaymatik Büyük iş yerleri ve fabrika tipi üretim yerlerinde kullanılan bu çaymatikler, kullanıcıya birçok yönden kolaylıklar sağlamaktadır. Çaymatik Modelleri Kullanılan cihazın kalitesi, sağlamlığı ve güvenliği kritik bir öneme sahip olduğu için markası da bu yönden önemli bir nokta arz etmektedir. En kaliteli Çaymatik geçmişten günümüze kalitesini kanıtlamış olan Remta Çaymatik modelleri birçok farklı açıdan diğer markalarla karşılaştırıldığında avantajlar sağlamaktadır.

Remta Çaymatik Modelleri

İlk olarak Remta markası çaymatikler, çay bardağı sayılarına göre birçok farklı grupta ürün sunmaktadır. En iyi Çaymatik modelleri bu ürünler kullanıldıkları çalışma yerlerinin çay tüketen çalışan nüfusuna göre ortalama olarak hesaplanan değer doğrultusunda oluşturulmaktadır. İki farklı kategoride kendini ispatlamış olan bu cihazlar şu gruplardadır; sanayi tipi çaymatik ve endüstriyel amaçlı çaymatik şeklindedir. Bu cihazlar 40 bardaktan 500 bardak kapasitesine kadar çok geniş bir kullanım yelpazesi ile müşterilerini memnun etmektedirler. Böylece her seviyeden büyük küçük demeden her sayıda çalışan barındıran küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler rahatlıkla Remta Çaymatik ürünlerini kullanabilmektedirler.

Remta Çaymatik Fiyatları

Remta çaymatik fiyatları birçok farklı boyutta ve tipte olup, hizmet sağlanacak kişi sayısına göre zengin bir ürün türü yelpazesinde hizmet vermektedir. En Ucuz Çaymatik Fiyatları bu ürünlerin genel fiyat ortalamaları şöyledir: 40-120 bardak arası servis imkânı olan çay cihazları ortalama 200 TL gibi bir fiyata alınabilirler. Bununla beraber 160-500 bardak arası daha fazla kapasitesi olan ve daha büyük işletmelere hizmet edebilecek çay makinelerinin ortalama fiyatı ise 428 TL’dir. İlgili kategorilerdeki çaymatikler teknik özellikleri ısıtma cinsi bakımından aynı olup sadece boyutsal ve hacimsel farklılıkları bulunmaktadır. Bu özellikler dahilinde Remta Çaymatik ürünleri genel olarak her çalışan kapasitesi seviyesindeki işletmelere hizmet verebilmektedir.