taksitli

Remta 16 Dilim Tost Makinesi Gazlı CE Belgeli
Model: R121A

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

423,00 TL +KDV

Remta 20 Dilim Tost Makinesi Gazlı CE Belgeli
Model: R121B

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

508,00 TL +KDV

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Doğalgazlı Tost Makinesi | Doğalgazlı Tost Makineleri Modelleri ve Fiyatları

Remta Gazlı Tost Makinesi Gazlı Tost Makineleri modelleri ve fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Gazlı Tost Makinesi çeşitleri en ucuz Doğalgazlı Tost Makinesi ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel Lpg Tüp Gazlı Tost Makineleri modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin.

Doğalgazlı tost makinesi modelleri doğalgazlı tüketim kullanan işletmelerin en çok tercih ettiği tost makinesi modellerindendir. Tüketim hazimlerine göre farklı boylarda üretilen Doğalgazlı tost makinası modelleri tamamı çelik malzemeden üretilmekte pişirme ızgarası ise yanmaz ve yapıştırmaz özelliği olan döküm ızgaradan oluşmaktadır. Seri ve sık kullanımlar için tasarlanmış olan Sanayi tipi Doğalgazlı tost makinesi modelleri endüstriyel kullanımlar için uygundur. 2 Yıl garantili olan Remta Doğalgazlı tost makinesi modelleri gazmer onaylı ve Ce belgelidir. Doğalgazlı tost makinesi modelleri tamamı yerli üretim olup Doğalgazlı tost makinesi fiyatlarıda en ekonomik tost makinesi olma özelliğini taşımaktadır.

doğalgazlı tost makinesi, doğalgazlı tost makinası, doğalgazlı tost makinesi fiyatları, remta doğalgazlı tost makinesi, sanayi tipi doğalgazlı tost makinesi, ev tipi doğalgazlı tost makinesi, doğalgazlı tost makinası fiyatları, remta doğalgazlı tost makinası, tost makinesi, tost makinası, remta tost makinası, remta tost makinesi, sanayi tipi tost makinası, sanayi tipi tost makinesi