taksitli

Remta 120 Bardaklık Elegance Çay Makinesi 12 Litre Elektrikli
Model: ER13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

279,66 TL +KDV

Remta 160 Bardaklık Elegance Çay Makinesi 15 Litre Elektrikli
Model: ER14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

296,61 TL +KDV

Remta 250 Bardaklık Elegance Çay Makinesi 22 Litre Elektrikli
Model: ER15

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

347,46 TL +KDV

Remta 40 Bardaklık Elegance Çay Makinesi 5 Litre Elektrikli
Model: ER10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

194,92 TL +KDV

Remta 60 Bardaklık Elegance Çay Makinesi 7 Litre Elektrikli
Model: ER11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

224,58 TL +KDV

Remta 80 Bardaklık Elegance Çay Makinesi 9 Litre Elektrikli
Model: ER12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

245,76 TL +KDV

Remta Çay Makinası Arabası
Model: T14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

932,20 TL +KDV

1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Elegance Çay Makinesi | Elektrikli Elegance Çay Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Remta Elegance Çay Makinesi elektrikli Elegance Çay Makinesi modelleri ve fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Elegance Çay Makinesi çeşitleri en ucuz Elegance Çay Makinesi ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel elektrikli Elegance Çay Makinesi modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin. Remta tarafından üretilen Elegance Çay Makinesi serisi gerek tasarımı gerekse ikaz sistemli özelliği ile en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Remta markası güvencesi ile yerli üretim Elegance Çay Makinası Modellerinden dilediğinizi internet sitemizden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Elegance Çay Makinası Modelleri

Elegance Çay Makinası modelleri su bittiği zaman sesli ve ışıklı ikaz veren uyarı sistemi ile donatılmış gelişmiş bir modeldir. Şık tasarımı ile göz dolduran Elegance serisi çay otomatı modelleri 304 kaliteli paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Türkiye Geneli en yaygın servis ağına sahip Remta güvencesi ile 2 Yıl garantili olan marka olma ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şık tasarımı ile göz dolduran Elegance Çay Makinesi modelleri isterseniz ofisinizde isterseniz müşterilerinizin göz önünde bulundurabileceğiniz bir modeldir.

Elegance Çay Makinesi Fiyatları

Remta Elegance çay makinası modelleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı hacimlerde üretilmektedir. Düzenli temizliğine önem verdiğiniz sürece uzun yıllar sorun yaşamaksızın kullanabileceğiniz dayanıklı sanayi tipi ürünler arasındadır. Temizlik konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta her hangi bir kimyasal sayılabilecek kireç çözücü gibi ürünlerden uzak durmanızdır. Elegance Çay Makinesi Bu tarz ürünler makinanıza zarar vereceği gibi makinanızın garanti sürecinden çıkmasına neden olacaktır. Çay Makinesi modellerimiz de en sağlıklı ve hızlı temizlik yapmanız için firmamızın tavsiyesi limon tuzu veya sirke ile kaynar suda yarım saat kadar durduktan sonra bir sönger yardımı ile makinanızın iç yüzeyini ve özellikle rezistans kısmını silerek durulamanızdır. Kullandığınız su kireç oranına bağlı olarak Elegance Çay Makinası Modellerinizi düzenli olarak temizlemenizdir.