Elegance Çay Makinesi


taksitli

Remta 250 Bardak Elegance 22 Lt Çay Makinası
Model: ER 15

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

288,13 TL +KDV

Remta 80 Bardaklık Elegance 9 Litre Çay Makinası
Model: ER 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

203,39 TL +KDV

Remta Çay Makinası Servis Arabası
Model: T 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

920,00 TL +KDV

Remta Elegance 120 Bardaklık 12 Litre Çay Makinesi
Model: ER 13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

233,05 TL +KDV

Remta Elegance 160 Bardaklık 15 Litre Çay Makinesi
Model: ER 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

245,76 TL +KDV

Remta Elegance 40 Bardak Sanayi Tipi 5 Litre Çay Otomatı
Model: ER 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

161,02 TL +KDV

Remta Elegance 60 Bardaklık 7 Litre Çay Otomatı
Model: ER 11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

186,44 TL +KDV

1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Elegance Çay Makinesi

Elegance Çay Makinesi Modelleri Fiyatları en kaliteli kantin büfe tipi indirimli Elegance Çay Makinası Fiyatları kapıda ödemeli Elegance Çay Otomatı satın alabilirsiniz. Remta tarafından üretilen Elegance Çay Makinesi serisi gerek tasarımı gerekse ikaz sistemli özelliği ile en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Remta markası güvencesi ile yerli üretim Elegance Çay Makinası Modellerinden dilediğinizi internet sitemizden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Elegance Çay Makinası Modelleri

Elegance Çay Makinası modelleri su bittiği zaman sesli ve ışıklı ikaz veren uyarı sistemi ile donatılmış gelişmiş bir modeldir. Şık tasarımı ile göz dolduran Elegance serisi çay otomatı modelleri 304 kaliteli paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Türkiye Geneli en yaygın servis ağına sahip Remta güvencesi ile 2 Yıl garantili olan marka olma ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Şık tasarımı ile göz dolduran Elegance Çay Makinesi modelleri isterseniz ofisinizde isterseniz müşterilerinizin göz önünde bulundurabileceğiniz bir modeldir.

Elegance Çay Makinesi Fiyatları

Remta Elegance çay makinası modelleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı hacimlerde üretilmektedir. Düzenli temizliğine önem verdiğiniz sürece uzun yıllar sorun yaşamaksızın kullanabileceğiniz dayanıklı sanayi tipi ürünler arasındadır. Temizlik konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta her hangi bir kimyasal sayılabilecek kireç çözücü gibi ürünlerden uzak durmanızdır. Elegance Çay Makinesi Bu tarz ürünler makinanıza zarar vereceği gibi makinanızın garanti sürecinden çıkmasına neden olacaktır. Çay Makinesi modellerimiz de en sağlıklı ve hızlı temizlik yapmanız için firmamızın tavsiyesi limon tuzu veya sirke ile kaynar suda yarım saat kadar durduktan sonra bir sönger yardımı ile makinanızın iç yüzeyini ve özellikle rezistans kısmını silerek durulamanızdır. Kullandığınız su kireç oranına bağlı olarak Elegance Çay Makinası Modellerinizi düzenli olarak temizlemenizdir.