taksitli

Remta Çiftli 9+9 lt Çorba ısıtıcısı
Model: CB12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

614,41 TL +KDV

1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta İkili Çorbalık | Remta Çiftli Çorbalık Modelleri ve Fiyatları

Remta İkili Çorbalık Remta Çiftli Çorbalık Modelleri ve Fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta İkili Çorbalık çeşitleri en ucuz Remta İkili Çorbalık indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel Çiftli Çorbalık en kaliteli modelleri bir tıkla ayağınıza gelsin.

ikili Çorba Kazanı diğer bir adı ile Çorpa potu olarak da bilinen profesyonel çorbalarınızı servise hazır sıcaklıkta muhafaza etmenize yarayan profesyonel mutfak ekipmanlarındandır. Özellikle kış aylardında Çorba tüketimin artması ile işletmelerin yoğun taleplere en iyi şekilde karşılık vermesi gerekmektedir. Bu anlamda Remta Mutfak olarak sizlere en kaliteli Kazanı en hızlı ve en ekonomik fiyat alternatifleri ile 2 yıl garantili olarak sunmaktayız. Tamamı yerli üretim olan Çorba Kazanı modelleri özellikle yoğun işletmelerin talep ettiği Çiftli model ile en profesyonel çözümleri işletmeniz için sizlere sunmaktadır.

ikili Çorba Kazanı Fiyatları ve Çiftli Çorba Kazanı Fiyatları

ikili Çorba Kazanı Fiyatları gerek sağlam ve uzun ömürlü dayanıklı yapısı ile gerekse yaygın servis ağları ve profesyonel ekipmanları ile ekonomik fiyat politikası sektörün en çok tercih edilen makinaları arasında ilk sırada yerini almaktadır. ikili Çorba Kazanı ve Çiftli Çorba Kazanı modellerinin tamamı paslanmaz çelikten üretilmekte ve seri sık kullanımlar için dizayn edildiğinden yoğun iş temponuzda en büyük mutfak yardımcınız olarak dikkat çekmektedir.