İkili Çorba Kazanı Modelleri Çeşitleri Çiftli Çorba Kazanı Fiyatları


Remta Çiftli 9+9 lt Çorba ısıtıcısı
Model: Ç 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

491,53 TL +KDV

1 den 1 e 1 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

 

ikili Çorba Kazanı ve Çiftli Çorba Kazanı

 

İkili Çorba Kazanı Modelleri Fiyatları ve Çeşitleri sitemizden ucuz Çiftli Çorba Kazanı Modelleri indirimli kapıda ödeme İkili Çorba Kazanı online satın alın.

ikili Çorba Kazanı diğer bir adı ile Çorpa potu olarak da bilinen profesyonel çorbalarınızı servise hazır sıcaklıkta muhafaza etmenize yarayan profesyonel mutfak ekipmanlarındandır. Özellikle kış aylardında Çorba tüketimin artması ile işletmelerin yoğun taleplere en iyi şekilde karşılık vermesi gerekmektedir. Bu anlamda Remta Mutfak olarak sizlere en kaliteli Kazanı en hızlı ve en ekonomik fiyat alternatifleri ile 2 yıl garantili olarak sunmaktayız. Tamamı yerli üretim olan Çorba Kazanı modelleri özellikle yoğun işletmelerin talep ettiği Çiftli model ile en profesyonel çözümleri işletmeniz için sizlere sunmaktadır.

 

ikili Çorba Kazanı Fiyatları ve Çiftli Çorba Kazanı Fiyatları

 

ikili Çorba Kazanı Fiyatları gerek sağlam ve uzun ömürlü dayanıklı yapısı ile gerekse yaygın servis ağları ve profesyonel ekipmanları ile ekonomik fiyat politikası sektörün en çok tercih edilen makinaları arasında ilk sırada yerini almaktadır. ikili Çorba Kazanı ve Çiftli Çorba Kazanı modellerinin tamamı paslanmaz çelikten üretilmekte ve seri sık kullanımlar için dizayn edildiğinden yoğun iş temponuzda en büyük mutfak yardımcınız olarak dikkat çekmektedir.

ikili Çorba Kazanı ve Çiftli Çorba Kazanı, ikili Çorba Kazanı, Çiftli Çorba Kazanı, ikili Çorba Kazanları, çiftli Çorba Kazanları, Remta ikili Çorba Kazanı, Remta Çiftli Çorba Kazanı, ikili Çorba Kazanı Fiyatları, Çiftli Çorba Kazanı Fiyatları, çorba