Islak Hamburger Makinesi


taksitli

Remta 50 cm Islak Hamburger Muhafaza
Model: G 16

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

440,68 TL +KDV

Remta IS 10 ıslak Hamburger Tost Makinesi
Model: IS 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

440,68 TL +KDV

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Islak Hamburger Makinesi

Islah Hamburger Makinesi Fiyatları en ucuz sanayi tipi Hamburger Makinesi Remta tavsiye edilen en iyi Islah Hamburger Muhafaza Makinesi modelleri satın alın. Islak hamburger makinesi özellikle büfe tipi kantin tipi işletmelerin en çok kullandığı hamburger muhafaza makinası modelleridir. Elektrikli Islak hamburger makinası olarak üretilen ve benmari ısıtma sistemi ile çalışan hamburger makinesi modelleri profesyonel kullanımlar için en çok tavsiye edilen Remta hamburger makinası olarak satışa sunulmaktadır. Remta Islak Hamburger Makinesi modelleri içine konulan suyun ısınarak hamburgerleri sürekli servise hazır sıcaklıkta muhafaza etmek için kullanılan sanayi tipi modellerdir. Isınan suyun buharı ile Islak Hamburger çeşitleriniz her an müşterilerinize sunulmak üzere lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden hazır bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Remta Hamburger Makinesi tamamı paslanmaz çelikten üretilmekte ve ce belgesine sahip olarak Avrupa standartlarına uygun olarak satışa sunulmaktadır. Temizlenmesi çok kolay olan Islak Hamburger Makinesi modelleri bu sayede hijyenik özelliğini korumakta ve sağlıklı hizmet sunabilmenize olanak sağlamaktadır.

Islak Hamburger Muhafaza Makinesi Modelleri

Islak Hamburger Makinası Modelleri geniş hacmi ile yoğun ve seri kullanım için dizayn edilmiş en iyi hamburger makinası modeli olarak dilerseniz cafe tipi, kantin tipi veya büfe tipi kullanımlara uygundur. Gün boyu servise hazır olarak tutabileceğiniz Islak Hamburger termostat kontrollü muhafaza makinesi sayesinde elektrik tüketimi düşük olacağından ekonomik bir kullanım alternatifi sunacaktır. Islak Hamburger Muhafaza Makinesi ile en güzel ve en lezzetli hamburgerleri müşterilerinize en hızlı ve gevenilir bir şekilde sunmak için en çok tavsiye edilen Remta Islah Hamburger Makinesi modellerini sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Islak Hamburger Makinesi Fiyatları

Islak Hamburger Makinası Fiyatları Remta kalitesi ile en ucuz ve en hesaplı olma özelliğini taşıyan ve en çok satılan Hamburger Makinası Fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Hamburger Makinesi Fiyatları 2 yıl garantili garanti süresi ve sonrası yaygın servis ağı ve ürün kaliteleri ile en ucuz Hamburger Makinesi fiyatları ile her bütçeye uygun olarak üretilip satışa sunulmaktadır. Islak Hamburger Makinesi fiyatlarını sitemizden inceleyerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.