taksitli

Remta 2 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 23 Litre Elektrikli
Model: DE11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

686,44 TL +KDV

Remta 3 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 40 Litre Elektrikli
Model: DE10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

995,76 TL +KDV

Remta 2 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 13 Litre Elektrikli
Model: DE12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

588,98 TL +KDV

Remta 2 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 23 Litre Şamandıralı Su Almalı Elektrikli
Model: DE11S

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.025,42 TL +KDV

Remta 3 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 40 Litre Şamandıralı Su Almalı Elektrikli
Model: DE10S

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.334,75 TL +KDV

Remta 4 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 46 Litre Elektrikli
Model: DE13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.355,93 TL +KDV

Remta 4 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 46 Litre Gazlı
Model: DE13J

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.355,93 TL +KDV

Remta 4 Demlikli Jumbo Çay Makinesi 46 Litre Gazlı Elektrikli
Model: N13G

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.864,41 TL +KDV

Remta 4 Demlikli Jumbo Çay Makinesi Şamandıralı 46 Litre Elektrikli Otomatik Su Almalı
Model: DE13S

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.694,92 TL +KDV

Remta Çay Makinası Arabası
Model: T14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

932,20 TL +KDV

1 den 10 e 10 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Jumbo Çay Kazanı | Elektrikli Jumbo Çay Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Jumbo Çay Kazanı elektrikli Jumbo Çay Makinesi modelleri ve fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Jumbo Çay Makinesi çeşitleri en ucuz Jumbo Çay Kazanı ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel elektrikli Jumbo Çay Makinesi modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin. Jumbo Çay Kazanı modellerimiz standart üretimde siyah ve kırmızı olmak üzere 2 renk alternatifi ile üretilmektedir. İşletmeniz için hacmi büyük, yer kaplamayan ve görsel olarak şık bir model arıyorsanız tam da aradığınız ürün Jumbo Çay Makinesi Modelleridir. 2 demlikli ve 3 demlikli jumbo çay makinası modelleri yoğun çay tüketimi olan işletmeler için iş yeriniz için profesyonel çözüm sunacak bir üründür. Jumbo Çay Otomatı modellerinde suyla bire bir temas eden hazne alanları 304 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Jumbo Çay Kazanı Üstü kapaklı olmasının vermiş olduğu kullanım kolaylığı ile su haznesinin kolaylıkla temizlenebilir olması işletmelerin makina temizliğinde işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Jumbo Çay Kazanı Fiyatları

Jumbo Çay Kazanı Fiyatları ürün kalitesi baz alındığında çok ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize satışa sunmaktayız. 2 ve 3 demlik kapasitesine ve otomatik su alma veya manuel modeller olarak alternatifleri yer alan Jumbo Çay Makinesi Fiyatları da bu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Jumbo Çay Makinası modellerinde kullanılan teknoloji sayesinde elektriklik tüketiminde %30 - % 40 oranlarında elektrik tasarrufu sağlayarak ekonomik bir ürüne uygun fiyatlar ile sahip olma avantajını yakalamış olacaksınız.

Jumbo Çay Kazanı Modelleri

Jumbo Çay Kazanı Modelleri ısı göstergeli olarak üretilmektedir. Su sıcaklığını anlık olarak kontrol etme şansınız bulunmaktadır. Demlikleri ile birlikte satışa sunulan Jumbo Çay Makinesi çeşitlerin de gerek kullanım kolaylığı gerekse periyodik temizlik ve bakımını yapmanız oldukça kolay olduğundan tercih edibileceğiniz tavsiye ettiğimiz bir üründür. Müşterilerinize veya misafirlerinize en taze çayı en hızlı şekil de günün her saati ikramlarda bulunacağınız Sanayi Tipi Jumbo Çay Kazanı modellerimizi isterseniz sitemiz üzerinden veya telefon ile sipariş vererek hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.