Jumbo Çay Kazanı


taksitli

2 Demlikli 23 LT Jumbo Çay Makinası
Model: DE 11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

593,22 TL +KDV

3 Demlik Jumbo Çay Makinesi
Model: DE 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

860,17 TL +KDV

2 Demlikli 13LT Jumbo Çay Makinesi Kazanı
Model: DE 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

508,47 TL +KDV

2 Demlikli 23lt Şamandıralı Otomtik Su Alan Çay Ocağı
Model: DE 11 S

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

840,00 TL +KDV

3 Demlikli 40LT Şamandıralı Otomatik Su Alan Çay Makinesi Kazanı
Model: DE 10 S

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.100,00 TL +KDV

1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Jumbo Çay Kazanı

Jumbo Çay Kazanı Fiyatları Çeşitleri ve Modelleri Remta en ucuz indirimli Jumbo Çay Makinesi Modelleri kapıda ödemeli online Jumbo Çay Otomatı satın alabilirsiniz. Jumbo Çay Kazanı modellerimiz standart üretimde siyah ve kırmızı olmak üzere 2 renk alternatifi ile üretilmektedir. İşletmeniz için hacmi büyük, yer kaplamayan ve görsel olarak şık bir model arıyorsanız tam da aradığınız ürün Jumbo Çay Makinesi Modelleridir. 2 demlikli ve 3 demlikli jumbo çay makinası modelleri yoğun çay tüketimi olan işletmeler için iş yeriniz için profesyonel çözüm sunacak bir üründür. Jumbo Çay Otomatı modellerinde suyla bire bir temas eden hazne alanları 304 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Jumbo Çay Kazanı Üstü kapaklı olmasının vermiş olduğu kullanım kolaylığı ile su haznesinin kolaylıkla temizlenebilir olması işletmelerin makina temizliğinde işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Jumbo Çay Kazanı Fiyatları

Jumbo Çay Kazanı Fiyatları ürün kalitesi baz alındığında çok ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize satışa sunmaktayız. 2 ve 3 demlik kapasitesine ve otomatik su alma veya manuel modeller olarak alternatifleri yer alan Jumbo Çay Makinesi Fiyatları da bu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Jumbo Çay Makinası modellerinde kullanılan teknoloji sayesinde elektriklik tüketiminde %30 - % 40 oranlarında elektrik tasarrufu sağlayarak ekonomik bir ürüne uygun fiyatlar ile sahip olma avantajını yakalamış olacaksınız.

Jumbo Çay Kazanı Modelleri

Jumbo Çay Kazanı Modelleri ısı göstergeli olarak üretilmektedir. Su sıcaklığını anlık olarak kontrol etme şansınız bulunmaktadır. Demlikleri ile birlikte satışa sunulan Jumbo Çay Makinesi çeşitlerin de gerek kullanım kolaylığı gerekse periyodik temizlik ve bakımını yapmanız oldukça kolay olduğundan tercih edibileceğiniz tavsiye ettiğimiz bir üründür. Müşterilerinize veya misafirlerinize en taze çayı en hızlı şekil de günün her saati ikramlarda bulunacağınız Sanayi Tipi Jumbo Çay Kazanı modellerimizi isterseniz sitemiz üzerinden veya telefon ile sipariş vererek hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.