Meyve Suyu Soğutucusu


20 LT Gold Çiftli Ayran Şerbetlik Soğutucusu
Model: ST 29

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

2.110,17 TL +KDV

20 LT Gold Tekli Şerbet Ayran Soğutucusu
Model: ST 23

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.567,80 TL +KDV

21 LT Elegance Şerbet Ayran Soğutucusu
Model: ST 25

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.500,00 TL +KDV

Remta 20 LT Tekli Ayran Soğutucusu
Model: ST 11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.033,90 TL +KDV

Remta 20 LT Tekli Meyve Suyu Otomatı
Model: ST 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

974,58 TL +KDV

Remta 20+20 Çiftli Ayran Soğutucusu
Model: ST 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.593,22 TL +KDV

Remta 20+20 Çiftli Meyve Suyu Ayran Otomatları
Model: ST 13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.483,05 TL +KDV

Remta 20+20 Çiftli Meyve Suyu Otomatları
Model: ST 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.398,31 TL +KDV

Remta 7 LT Mini Şerbet ve Ayran Soğutucusu
Model: ST 18

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

855,93 TL +KDV

Remta Elegance 16 lt Şerbet Ayran Soğutucusu
Model: ST 15

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.330,51 TL +KDV

Remta ST19 Üçlü Şerbet Ayran Makinası Soğutucusu
Model: ST19

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

2.254,24 TL +KDV

Remta ST20 Üçlü Ayran Makinası Soğutucusu
Model: ST 20

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

2.381,36 TL +KDV

Remta ST21 Elegance Buz Soğutuculu Dispenser
Model: ST 21

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

237,29 TL +KDV

Remta ST22 Standart Model Buz Soğutuculu Dispenser
Model: ST 22

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

220,34 TL +KDV

Remta Üçlü Şerbet Soğutucusu
Model: ST 16

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

2.033,90 TL +KDV

Üçlü Şerbet Ayran Soğutucusu
Model: ST 17

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

2.118,64 TL +KDV

1 den 16 e 16 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Meyve Suyu Soğutucusu

Meyve Suyu Soğutucusu Fiyatları en ucuz Remta Meyve Suyu Soğutucuları tavsiye ettiğimiz indirimli Profesyonel Soğutucu Modelleri kapıda ödeme online satın alın. Meyve Suyu Soğutucusu modelleri hazne kısmı kırılmaya dayanıklılık gösteren özel polikarbon malzemeden ve hijyenik temizlenmesi kolay bir ürün olarak üretilmiştir. Sağlık standartları açısından uygun olarak üretilen Meyve Suyu Soğutucusu haznesi ile güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Yeni sistem damlatma yapmayan musluk sistemi ve paslanmaz çelik gövdeden üretilmiştir. Remta Meyve Suyu Soğutucusu Çeşitleri Ce belgesine sahip olarak avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Remta Soğutucu modellerinde kullanılan motor ve soğutucu kompresör sistemi sessiz ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmekte bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlanmış olmaktadır. Güçlü soğutma sistemi ile Meyve Suyu Soğutucuları dilediğiniz yerde üstün performans göstererek en kaliteli kullanım olanakları oluşturacaktır. Meyve Suyu Soğutucusu Çeşitleri üçlü, çiftli ve tekli olmak üzere farklı alternatifler ile üretilmektedir. Büfe, kantin gibi işletmelerin vazgeçilmez ürünü olan Remta Soğutucular özellikle yaz ayların da tüm işletmelerin en çok hizmet veren makineleri olarak ön plana çıkmaktadır. Profesyonel işletmeler için kullanışı kolay ve pratik olan Meyve Suyu Soğutucu modelleri modern tasarımı bakım ve temizliğinin kolaylığı ile sizlere iş yükü değil işlerinizi kolaylaştıran bir cihat olarak işletmeleriniz de ki yerini almaktadır.

Remta Meyve Suyu Soğutucusu Modelleri

Meyve Suyu Soğutucusu Modelleri de yine diğer tüm ürünlerimiz gibi yerli üretim olup Remta Markası güvencesi ile ve Türkiye geneli servis ağları ile güvenli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün olarak en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yeni modellerimiz arasında yer alan elegance ve gold serisi modellerimiz çok amaçlı kullanım olanağı sağlayan şık tasarımı ile göz dolduran işletmenize renk katacak ürünler olarak yerini almıştır. Bu seride ki ürünlerimiz de ister ayran yapabilir isterseniz meyve suyu yapabileceğiniz şelale ve çevirme sistemi ile karıştırma yapmanız mümkündür. Tüm ürünlerimiz de hızlı teslimat ve gerek garanti sürecinde gerekse garanti sonrası güvenli kullanım sağlayabilecekleri Remta güvencesi ile ürünlerimizi sitemizden veya telefonla hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Meyve Suyu Soğutucusu Fiyatları

Meyve Suyu Soğutucusu Fiyatları gerek şık tasarımları olsun gerek son teknoloji kullanılan pompa ve motor sessizli olsun gerekse musluk kalitesi olsun yani kısacası kullanılan tüm parça ekipmanlarının kalitesi göz önünde bulundurulduğunda En Ucuz Meyve Suyu Soğutucu Fiyatları olma özelliği ile de Remta Soğutucular en çok satılan modeller olarak işletmeniz de ki yerlerini almaktadır. Yaz kış demeden her mevsim çalışmaya hazır profesyonel işletmenizin profesyonel bir ekipmanı olarak müşterilerinize en iyi hizmeti verebileceğiniz Meyve Suyu Soğutucusu fiyatları ile Remta ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.