taksitli

Remta Mısır Haşlama Kazanı 30 cm Çap Set Altı Elektrikli
Model: T12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

368,64 TL +KDV

Remta Mısır Haşlama Kazanı 30 cm Çap Set Üstü Elektrikli
Model: T10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

368,64 TL +KDV

Remta Mısır Haşlama Kazanı 36 cm Çap Set Altı Elektrikli
Model: T13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

449,15 TL +KDV

Remta Mısır Haşlama Kazanı 36 cm Çap Set Üstü Elektrikli
Model: T11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

449,15 TL +KDV

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Mısır Haşlama Kazanı Makinası | Remta Bardak Tane Mısır Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Remta Mısır Haşlama Kazanı Makinası Remta Bardak Tane Mısır Makinesi Modelleri ve Fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Mısır Haşlama Kazanı Makinası çeşitleri en ucuz Remta Bardak Tane Mısır Kazanı Makinaları ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel Remta Bardak Tane Mısır Makineleri modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin.

Mısır Haşlama Kazanı bardak tane mısır satışı ile uğraşan müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilmiş profesyonel tip bir üründür. Mısır Kazanı 304 paslanmaz krom kalite de çelikten üretilen son derece dayanıklı uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Tüplü, elektrikli set altı ve set üstü olmak üzere farklı kullanım alanları için alternatif modeller olarak üretilen Bardak Mısır Haşlama Kazanı modelleri 30 ve 36 çap olmak üzere 2 boy üretilmektedir. CE belgeli Remta Mısır Haşlama Makinesi 2 yıl garantili olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür. Haşlanmış Mısır Kazanı modelleri dilerseniz bardak mısır satan arabalar da olsun veya isterseniz büfe, kantin gibi işletmeleriniz de rahatlıkla kullanabileceğiniz Sanayi Tipi bir üründür.

Mısır Haşlama Kazanı Modelleri

Mısır Haşlama Kazanı Modelleri kullanımı ve temizlenmesi kolay düzenli temizliği yapıldığında uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz Profesyonel tip bir üründür. Mısır Haşlama Makinesi benmari sistemi gibi çalışmakta süzgeçli kısıma koymuş olduğunuz tane mısır altta kaynayan su ile haşlanarak servise hazır bir kıvama gelmekte ve bu kıvam da sürekli olarak muhafaza edilmektedir. Mısır Haşlama Kazanı Dilediğiniz anda gelen müşterinize en hızlı bardak mısır servisini diğer sosları ile karıştırarak müşterilerinize en hızlı ve en hijyenik bir şekilde sunmanıza olanak sağlamaktadır.

Mısır Haşlama Kazanı Fiyatları

Mısır Haşlama Kazanı Fiyatları ekonomik olması ile gerek işletmelerin gerekse araba da bardak mısır satan müşterilerimizin rahatlıkla satın alabileceği en ucuz bardak mısır haşlama kazanı modelleri arasında yer almaktadır. Remta Haşlanmış Mısır Kazanı Makinesi Fiyatları her bütçe de rahatlıkla alınabilecek en ekonomik profesyonel tip makineler olduğunundan gerek kalitesi gerekse uygun fiyatları dolayısıyla en çok satılan marka olma özelliğini taşımaktadır. Bardak Tane Mısır Haşlama Kazanı Makinesi kolay temizlenebilir olduğundan özellikle temizliğine önem verilmelidir. Özellikle kireçlenmeden doğacak sorunlar makinenize zarar vereceğinden arızalanması ve sizlerin iş kaynına neden olacağını önemle hatırlatmak isteriz. Remta Mısır Kazanı Fiyatları modellerimizin tamamının 2 yıl yaygın servis ağı ile güvence altında olması ve ürün kalitemiz baz alındığın da fiyatların ekonomik olması ile birlikte en çok satılan ürünler arasında yer alan endüstriyel tip Mısır Haşlama Kazanı olma özelliğini taşımaktadır.