Portakal Sıkma Makinası


taksitli

Remta Elegance Portakal Sıkma Makinesi
Model: ES 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

351,69 TL +KDV

Remta Kollu Döküm Portakal Narenciye Sıkacağı
Model: PS 08

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

180,00 TL +KDV

Remta Lüks Portakal Sıkma Makinası
Model: PS 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

423,73 TL +KDV

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Portakal Sıkma Makinası Fiyatları En Ucuz Remta Sıkacağı Modelleri

Portakal Sıkma Makinası modelleri Remta tarafından üretilen Yerli üretim profesyonel işletmeler için dizayn edilerek üretilen yüksek performanslı sıkacak modelleridir. Portakal Sıkacağı Standart, lüks ve elegance serisi olarak üretilen Portakal Sıkma Makinası Modelleri bunların yanı sıra Manuel kollu portakal sıkacağı modeli ile de müşterilerinin taleplerine en iyi şekil de cevap vermektedir. Tüm Portakal Sıkma Makinası Modellerimiz paslanmaz çelik gövde Sıkma hazne ve kafaları polikarbon dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş güçlü motorları ile sıkma işlemini oldukça iyi performans alacağınız modellerdir. CE Belgeli Portakal Sıkma Makinesi modellerimiz piyasada en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Yoğun işletmeler vitamin barlar gibi seri ve sık kullanım ihtiyacı olan işletmelerin tercih ettiği Remta Portakal Sıkma Makinesi modellerimiz Profesyonel mekanlarınız için en iyi çözümleri sunmaktadır.

Portakal Sıkma Makinası Modelleri

Portakal Sıkma Makinası Modelleri 3 farklı model olarak üretilmekte ve limon gibi küçük sıkma işlemleri için ayrı portakal greyfurt gibi büyük meyveler içinse ayrı sıkma aparatı olmak üzere 2 boy sıkma aparatı mevcuttur. Elektrikli Portakal Sıkacağı gerek büfe tipi gerekse vitamin bar tarzı işletmeleriniz de en mükemmel performansı alabileceğiniz Sanayi Tipi Portakal Sıkma Makinası Modelleridir. Portakal Sıkma Makinası 2 yıl Remta markası güvencesi ile garantili olan Portakal Sıkacağı yaygın servis ağımız ile Türkiye' nin herine gerek siparişiniz gerekse servislerimiz ile satış sonrası desteği en iyi seviyede sunmaktayız. Portakal Sıkma Makinesi temizlenmesi çok kolay olduğundan hijyenik ve sağlığa zararlı hiçbir yanı olmadan güvenli bir şekilde müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

Portakal Sıkma Makinası Fiyatları

Portakal Sıkma Makinası Fiyatları ürün kalitemiz ile kıyaslandığı durum da En Ucuz Portakal Sıkaçağı Fiyatları Remta sıkacak modellerimiz de yer alması da en çok satılan marka özelliğini de bizlere kazandırmıştır. 3 modelimizin de özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyerek işletmeniz için En Uygun Portakal Sıkma Makinesi Fiyatları ile dilediğiniz ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişiniz kargo ile kapınıza kadar teslim edilsin, sizler en iyi makinaya en hızlı ve en güvenilir şekilde alışveriş yaparak satın alma ayrıcalığını yaşamış olun.

portakal sıkma makinası, portakal sıkacağı, portakal sıkma makinesi, portakal sıkma makinası modelleri, portakal sıkma makinası fiyatları, elektrikli portakal sıkma makinası, remta portakal sıkacağı, endüstriyel portakal sıkacağı, profesyonel portakal sıkacağı, sanayi tipi portakal sıkacağı