Remta 3 litre Kapaklı Elektrikli Fritöz
  • Ürün Kodu: R 90
  • 220,00 TL
  • 186,44 TL +KDV

taksitli

Remta 3 litre Kapaklı Elektrikli Fritöz Fiyatları ve Modelleri
 
Remta 3 litre Kapaklı Elektrikli Fritöz Fiyatları Endüstriyel En Kaliteli 3 litre Elektrikli Fritöz Modelleri Büfe Kantin İçin Remta 3 litre Fritöz satın al. Remta 3 litre Kapaklı Elektrikli Fritöz Büyük boy Fritöz Sanayi tipi ürünler arasında yer alan ve endüstriyel kullanım için üretilen 3 litrelik fritöz kantin ve ufak hacimli işyerleri için 3 litre elektrikli fritöz hacme sahip normal elektrik prizleriyle çalışan sanayi tipi olarak geçen ve paslanmaz çelikten üretilen fritöz modelidir.

Teknik Özellikler:
Ebatlar: 20 x 62 x 33,5 cm
Paket Ölçüsü : 22 x 53,5 x 32 cm
Güç: 2500 Watt
Hacmi: 3 Litre
Ağırlık: 4,5 kg


Yüksek hassasiyetli termostat ayarları ile yapılan kızartma işlemini başarılı olarak sonuçlandırır. Ayrıca ikinci termostata sahiptir böylelikle iki farklı termostatlı fritöz kullanıyormuş gibi farklı anlarda farklı olarak kullanabilirsiniz. 
Sanayi ve Büfe tipi fritözler yangın emniyeti sağlar ve güvenlidir
Aşırı ısınma korumalı ve göstergeli olması nedeniyle sizleri uyarır
güvenli termostat sistemi ile içiniz rahat bir şekilde işyerinizde kullanabilirsiniz.
Çıkarılabilir çelik yağ tankı ile kullanım kolaylığı ve seri kullanım avantajı sağlar
Çıkarılabilir tutacaklı sepet sayesinde fritözü aktif olarak ve rahat kullanım için ideal bir üretim sistemine sahiptir. 
Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde sildiğinizde parlar ve parlak temiz bir görünüm verir, paslanmaz çelik olarak imal edildiği için yıllarca kullanabilirsiniz.
Çelik kapak sayesinde fritöz kullanmadığınız zaman kapağını kapatabilir ve böylelikle hoş olmayan bir görüntü oluşturmasına engel olmuş olursunuz ve aynı zamanda fritöz içiresinde bulunan yağın toz kir vs. kaplanmasının önüne geçmiş olursunuz.

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi