Remta W16 Çubukta Waffle Makinesi
  • Ürün Kodu: W16
  • 820,01 TL
  • 694,92 TL +KDV

taksitli

Remta W16 Çubukta Waffle Makinesi Açıklaması :

Çubukta Waffle Makinesi Fiyatları ve Modelleri sitemizden Remta Çubukta Waffle Makinesi indirimli kapıda ödeme Çubukta Waffle Pişirme Modelleri online satın al. Çubukta Waffle, eşsiz waffle lezzetine yeni ve pratik bir sunum şekli olarak Remta Makina tarafından Türkiye' de tamamı yerli üretim olup son kullanıcı müşterilerimize sunulmuştur. Çubuk Waffle Belçika' da sunulmaya başlanan bir lezzet iken tüm dünyaya yayılmaya başlayan farklı ve pratik sunumu ile büyük ilgi gören waffle çeşididir. Çubukta servis şekli ile sunulan Stick Waffle her an her yerde kolaylıkla tüketilebilir olmasından dolayı büyük ilgi görmektedir. Çubukta Waffle diğer bir adı ile Stick Waffle ülkemizde yeni yeni bilinirliğe ulaşırken tüm dünyada da yaygınlaşmaya başlayan farklı bir waffle sunumu ile büyük ilgi görmektedir.

Teknik Özellikler:
Ebatlar: 26 x 37 x 22,5 cm
Paket Ölçüsü : 36,5 x 48 x 33,5 cm
Güç: 1200 W
Hacmi: 4' lü
Ağırlık: 20,5 kg 

Çubuk Waffle öncesi

Waffle son dönemlerin en çok beğenilerek tüketilen tatlı çeşitidir. Özellikle önceliği gençlerin yer aldığı büyük küçük demeden herkesin beğeni ile tükettiği Waffle Çeşitleri çok lezzetli bir hamur tatlısı olarak bilinmektedir. Üzeri çeşit çeşit soslar ve meyveler ile süslenilerek lezzetine lezzet katılarak sunumu yapılmaktadır. Hamurun alternatif desenler ile şekillendirilerek özel Waffle Makinesi ile pişirilerek servise hazır hale getirilmektedir.

Waffle Nasıl doğmuştur ?

Dünyada farklı bilinen isimleri arasında en yaygınları olarak Waffle, Wafel, Gaufre adlandırılan dünyada son derece yaygın olarak tüketilmektedir. Waffle eski fransızca' da bal peteği anlamına gelen “wafla” veya “wafel” olarak isimlendirilişi ile doğmuştur. Belçika asıllı bir hamur tatlısı olarak tüm dünyaya hızlı bir yaygınlığa sahip olan Waffle artık ülkemizde de yoğun bir şekilde yaygınlaşmakta ve tüketilmektedir.

Remta W16 Çubukta Waffle Makinesi Özellikleri :

 

Kalın dökümlü teflon kaplama

Otomatik Termostat

Paslanmaz Çelik Kasa

Ergonomik dizayn

Sanayi tipi

CE Belgeli

2 (iki) Yıl garantili

Remta Çubukta Waffle Makinesi, Çubukta Waffle Makinesi, Çubuk Waffle Makinesi, Çubukta Waffle, Çubuk Waffle, çubukta waffle fiyatları, çubukta waffle makinası fiyatları, çubuk waffle makinesi fiyatları, çubuk waffle makinesi fiyatı, waffle, waffle makinesi, waffle makinası, waffle makinesi fiyatları, Stick Waffle, Stick Waffle machine, stick waffle maker, Çubukta Waffle Makinesi modelleri, Çubukta Waffle Makinesi çeşitleri, sanayi tipi Çubukta Waffle Makinesi, endüstriyel Çubukta Waffle Makinesi, profesyonel Çubukta Waffle Makinesi, çubukta waffle standı, çubukta waffle arabası, çubukta waffle bayilik, çubuk waffle bayilik
Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

En Yeniler