Remta Çorba Kazanı


Remta 13lt Çelik Model Maksi Çorba Potu
Model: Ç 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

338,98 TL +KDV

Remta 9lt Bakır Çorba Isıtıcısı
Model: Ç 09

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

254,24 TL +KDV

Remta 9lt Bakır Yuvarlak Çorba Isıtıcısı
Model: Ç 11

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

266,95 TL +KDV

Remta 9lt Siyah Çorba Isıtıcısı
Model: Ç 08

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

245,76 TL +KDV

Remta 9lt Siyah Yuvarlak Çorba Isıtıcısı
Model: Ç 10

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

262,71 TL +KDV

Remta Çelik Model 9 LT Midi Çorba Kazanı
Model: Ç 13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

262,71 TL +KDV

Remta Çiftli 9+9 lt Çorba ısıtıcısı
Model: Ç 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

491,53 TL +KDV

1 den 7 e 7 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Çorba Kazanı Fiyatları Sanayi Tipi En Ucuz Çorba Potu Modelleri

Remta Çorba Kazanı Fiyatları en kaliteli Sanayi Tipi Çorba Kazanı Modelleri Kantin ve yemekhane tipi en ucuz Çorba potu fiyat çeşitleri ile online satın alın. Remta Çorba Kazanı profesyonel işletme yoğun ve kalabalık işletmeler için üretilen okul kantinleri, yemekhaneler veya lokanta tipi işletmelerin tercih ettiği Profesyonel Çorba Kazanı Modelleridir. Yemek sektöründe hizmet veren tüm işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alan Çorba Kazanları benmari sistemi ile çorba ısıtma işlemi gerçekleştirilmektedir. Çorba Kazanı alt haznesinde ısınan sıcak su çorba haznesinde ki çorbayı sürekli servise hazır bir şekilde dilediğiniz sıcaklıkta muhafaza etmektedir. Bu sayede müşterilerinize her an sıcaklığını korumuş lezzetli çorba servisi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Remta Çorba Kazanı Modelleri

Remta Çorba Kazanı Modelleri tekli ve çiftli olmak üzere farklı hacim ölçülerine sahip olarak üretilmektedir. Şık görüntüsü ile çelik görünümlü, bakır görünümlü veya siyah renkli Çorba Isıtıcısı Modellerimizden işletmenizin konseptine en uygun dilediğiniz modeli tercih ederek hızlı ve güvenli bir şekil de satın alabilirsiniz. Sanayi Tipi Elektrikli Çorba Kazanı modelleri temizlenmesi kolay modeller olduğundan her zaman sağlıklı ve hijyenik çorba servisine hazır bir şekil de kullanım sağlamaktadır. Çiftli Remta Çorba Kazanı modellerimiz de farklı çeşit çorba servise hazır bir şekilde muhafaza etme şansınız bulunmakta olup müşterilerinize en lezzetli çorbalarınızı hızlı bir şekilde sunum yapabilirsiniz.

Remta Çorba Kazanı Fiyatları

Remta Çorba Kazanı Fiyatları farklı hacim ölçülerine ve şık görünüm özelliklerine göre değişmektedir. Çorba Kazanı Fiyatları kalitesi baz alındığın da ekonomik olması ile işletmelerin tercih ettiği Marka olarak Remta' ya öncelik vermektedirler. Elektrikli Çorba Kazanı Fiyatları güçlü ve kaliteli rezistansı ile en iyi kullanım performansı sağlayan Çorba Potu modellerindendir. Remta Çorba Kazanı Modelleri termostat kontrolü ile istediğiniz sıcaklığa ayarladığınız makineniz de ki çorba bu sıcaklığa ulaştığın da kendini kapatarak sıcaklık seviyesi düştüğünde tekrar devreye girip ısıtma işlemine geçerek elektrik tüketimi minimuma indirmektedir. Çorba kazanları çeşitlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmakta ve Türkiye geneli servis ağımız ile güvence altında tutulmaktadır. internet sitemizden dilediğiniz Remta Çorba Kazanı Makinesi modelini en ucuz fiyatları ile hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.