Remta Soğan Doğrama Makinası
  • Ürün Kodu: SE 10
  • 625,40 TL
  • 530,00 TL +KDV

taksitli

Soğan Doğrama Makinası Elektrikli Sanayi Tipi Soğan Doğrayıcı Kesme Makinesi

Soğan Doğrama Makinası ürünlerinde online satış RemtaMutfak.com'da! Soğan Doğrama Makinesi modelleri, Soğan Doğrama Makinası çeşitleri ve markalarını uygun fiyatları ile satın alın.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 29 x 53 x 33 cm

Paket Ölçüsü : 30 x 54 x 34 cm

Güç: 370 w

Hacmi: 5 Litre

Ağırlık: 15 kg


TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebatlar : 29 x 53 x 33 cm

Paket Ölçüsü : 30 x 54 x 34 cm
Güç:
 220V - 50 Hz
Motor Gücü: 0,37 Kw / 0,5 hp
Kapasite: 2 kg / 5 lt
Ölçüler: 29x53x33 cm
Ağırlık: 15 kg

Soğan Doğrama Makinası Modelleri

Remta Soğan Doğrama Makinası yoğun üretim yapan otel yemekhane gibi işletmelerin en çok tercih ettiği ve mutfaklarında olmazsa olmaz ürünler arasında yer almaktadır. Soğan Doğrama Makinesi sayesinde yoğun iş yükünüz arasında zahmetli doğrama işlemini en hızlı şekilde yapmanızı sağlayarak zaman tasarrufu sağlayan ve gereksiz yorgunluk sağlayacak efor gerektirmeyen profesyonel çözüm sunmaktadır. Soğan Doğrama Makinesi kaliteli ve dayanıklı paslanmaz çelik malzemeden üretilmekte olup uzun yıllar kullanım sağlayabileceğiniz profesyonel tip Doğrama Makinası modelleridir. Soğan Doğrayıcı kolay temizlenebilir haznesi ile mutfaklarınız da en iyi kaliteyi hijyen kurallarına uygun bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan endüstriyel tip mutfakların vazgeçilmez ekipmanları arasında yer almaktadır. Soğan doğrayıcı modelleri Güçlü motoru paslanmaz çelik bıçakları sayesinde en yoğun parçalama işlemini en hızlı şekil de yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sanayi Tipi Soğan Doğrama Makinası çift yönlü dönen bıçakları sayesinde en zorlu parçalama işlemlerini en iyi şekil de yaparak mutfaklarınız da ki en büyük yardımcınız olarak kullanılmaktadır.

Sanayi Tipi Elektrikli Soğan Doğrayıcı

Soğan Doğrama Makinası Modelleri soğan doğrayıcı veya doğrayıcı makineleri olarak bilinen ve profesyonel mutfakların yoğun yemek üretimi yapan catering firmaları yemekhaneler veya otel gibi işletmelerin kullandıkları makineler arasında yer almaktadır. Soğan Kesme Makinesi modellerimizde ayarlana bilir parçalama işlemi sayesinde sürekli veya kesik kesik çevirme işlemi yaparak dilediğiniz kıvamda parçalama işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmenize olanak tanımaktadır. Elektrikli soğan Doğrayıcı Modelleri sökülebilir tenceresi ile kolayca temizlenebilir ve cam kapağı sayesinde parçalama işlemi yaptığınız malzemenin parçalanma oranını rahatlıkla görerek dilediğiniz kıvamda hazırlanmasına olanak sağlamaktadır. Soğan Doğrayıcı Modelleri profesyonel işletmelerin en çok tercih ettiği ve en çok tavsiye ettiği Remta markası güvencesi ile 2 yıl garantili ve yaygın servis ağı ile uzun yıllar güvenli kullanım olanağı sağlamaktadır.

Soğan Doğrama Makinesi Fiyatları

Soğan Doğrama Makinası Fiyatları kalitesine oranla Remta Marka makinemiz en ucuz model olarak kalitesiyle en çok satılan ve tavsiye edilen ürün olma özelliğini taşımaktadır. Sanayi tipi soğan doğrayıcı Fiyatları en uygun olarak 2 yıl garantili kargo ile adresinize gelerek güvenli alışveriş ayrıcalığı ile sizlere sunulmaktadır. Her işletmenin Soğan Doğrama Makinesi Fiyatları ekonomik olması ile rahatlıkla satın alabileceği uzun yıllar kullanabileceği Remta Soğan Doğrama Makinası modellerimizi dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap
Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

En Yeniler