taksitli

Remta İkili Slush ( Buzlaş ) Makinesi 10+10 Litre
Model: ST26

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

4.381,36 TL +KDV

Remta Üçlü Slush ( Buzlaş ) Makinesi 10+10+10 Litre
Model: ST27

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

5.844,92 TL +KDV

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Slush Makinası | Remta Slush Granita Buzlaş Frozen BiciBici Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Remta Slush Makinası Remta Slush Granita Buzlaş Frozen BiciBici Makinesi modelleri ve fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Slush Makinası çeşitleri en ucuz Slush Makinası yapma Makinaları ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel Remta Slush Makinası Granita Buzlaş Frozen BiciBici Makineleri modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin.

Remta SLUSH Makinası Fiyatları en ucuz Granita Makinesi buzlu içecek olarak Buzlaş Frozen en iyi Bici Bici Makinesi indirimli Fiyat Slush Makinesi satın alın. Remta Slush Makinası son yıllar da ülkemiz de büyük ilgi gören özellikle sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez Buzlu içecek çeşitleri arasında yerini almıştır. Plajlar da, alışveriş merkezi standları gibi birçok yerde karşımıza çıkan Slush Makinası modellerinde hazırlanan İce Slush Buzlu içerceği farklı aromalar ile hazırlanmış buz parçacıklı meyveli bir içecek türüdür. Oteller veya özel etkinlikler de stand olarak da kurularak ikramlar da bulunulan görsel anlamda şık sunumlar ile müşterilerinize sunabileceğiniz Buzlaş Buzlu içecekleri. ice Slush Makinesi 10 Litrelik hazne kapasitesi ile Çiftli ve üçlü modeller ile üretilmektedir. Her gözüne ayrı bir meyve aroması hazırlayarak müşterilerinize alternatif İce Slush ikramlarında bulunabilirsiniz.

Remta SLUSH Makinası Modelleri

Remta Slush Makinası Modelleri tamamı CE belgeli olarak Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Slush Makinesi ayarlanabilir soğukluk derecesi ile dilediğiniz derece de hazırladığınız Ice Buzlaş ürününüzü servise hazır bir soğukluk ve kıvamda muhafaza edebilmektedir. Hijyenik ve dayanıklı polikarbon hazneler ile üretilmiş Slush Makinesi Modelleri kapalı açık her alanda rahatlıkla kullanım olanağı sağlamaktadır. Granita Makinesi için tek ihtiyacınız olan bir elektrik olacaktır. Remta ice Slush Makinası modelleri müşterilerinize farklı lezzetler sunmak isteyen veya farklı bir iş kurmak isteyen yeni girişimcilerin büyük ilgisini çekmektedir. Buzlaş Makineleri temizliği çıkarılabilir hazneleri sayesinde oldukça kolay ve pratiktir. Frozen Makinesi dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise Buzlaş Remta Slush Makinası günlük düzenli olarak temizliğinin yapılması ve makineniz çalışmadığı durumlarda içinde ürün bırakmamanızdır. Alt kasa kısmı dayanıklı paslanmaz çelik malzemeden üretilen Profesyonel sanayi tipi Slush Makinesi modelleri uzun süreli yoğun kullanımlar için özel olarak dizayn edilerek üretilmektedir.

Remta SLUSH Makinası Fiyatları

Remta Slush Makinası Fiyatları satışlarınız ile kendini kısa sürede amorti edebileceğiniz sirkülasyonu yüksek büyük talep gören farklı bir içecek makinesidir. Bici Bici Makinesi fiyatları ürün kalitesinin yanı sıra en ucuz ice Slush Makinası olma özelliğiyle de yoğun talep görmektedir. Buzlaş Makinesi özellikle son dönemler de plajlar da, sahiller, alışveriş merkezlerin de stand sistemi ile kurulan farklı iş fikirleri arasında En Ucuz Slush Makinesi Fiyatları ile de ice Granita buzlaş satışlarında büyük artışlar gözlemlenmiştir. Remta Slush Makinası Fiyatları Remta güvencesi ile en ekonomik fiyatlarla satışa sunulmakta ve 2 yıl garantili olarak üretilmektedir.