taksitli

Remta 10 Litre Yağ Tahliye Musluklu Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R110

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

593,22 TL +KDV

Remta 10+10 Çiftli Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R111

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

1.169,49 TL +KDV

Remta 3 Litre Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R90

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

237,29 TL +KDV

Remta 3+3 Çiftli Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R92

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

381,36 TL +KDV

Remta 5 Litre Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R91

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

279,66 TL +KDV

Remta 5+5 Çiftli Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R93

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

432,20 TL +KDV

Remta 8 Litre Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R101

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

330,51 TL +KDV

Remta 8+8 Çiftli Elektrikli Fritöz Kızartma Makinesi
Model: R102

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

516,95 TL +KDV

Remta Patates Dinlendirme Elektrikli 4 kg Makinesi
Model: R98

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

576,27 TL +KDV

1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Sanayi Tipi Fritöz | Remta Sanayi Tipi Elektrikli Fritöz Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Remta Sanayi Tipi Fritöz Remta Sanayi Tipi Fritöz Makinesi modelleri ve fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Sanayi Tipi Fritöz Makinesi çeşitleri en ucuz Sanayi Tipi Fritözler ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel Remta Sanayi Tipi Fritöz Makineleri modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin.

Sanayi Tipi Fritöz Fiyatları en ucuz tavsiye ettiğimiz Remta Sanayi Tipi Eletrikli Fritöz Makinesi Modelleri kapıda ödeme online Endüstriyel Fritöz satın alın. Sanayi Tipi Fritöz modellerimiz farklı litre hacimleri ile büyük küçük bütün işletmelere hizmet verebilecek çeşitler ile üretilmektedir. Tekli ve çiftli modeller ile daha büyük kapasitelere rahatlıkla hizmet verebileceksiniz. Sanayi Tipi Fritöz Modellerimiz de 3 - 5 ve 8 litrelik olmak üzere 3 boy olarak üretilen modellerimizin tekli ve çiftli alternatifli Fritöz modellerimiz yer almaktadır. Elektrikli Sanayi Tipi Fritöz modellerimiz termostat ısı kontrol sistemi ile çalışmakta ve bu sayede dilediğiniz sıcaklıkta yağı muhafaza ederek kaliteli kızartma işlemlerini rahatlıkla yapabilmektesiniz. Remta Fritöz Modellerimiz paslanmaz çelikten ve dayanıklı iç sepeti ile uzun süreli profesyonel kullanımlar için güvenle kullanabileceğiniz modellerdir. Fritöz çeşitleri tüm modellerimiz de kapak mevcut olup kızartma işlemi sırasında yağın sıçraması önlenmektedir.

Sanayi Tipi Fritöz Fiyatları

Sanayi Tipi Fritöz Fiyatları kapasitelere göre değişkenlik göstermektedir. İşletmeniz için en uygun modeli seçerek sitemiz üzerinden en ucuz Sanayi Tipi Fritöz Fiyatları ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ürün kalitemiz ve yaygın servis ağımız ile hizmet kalitemiz baz alındığında En İyi Fritöz Modelleri En ucuz Fritöz Fiyatları ile Remta güvencesi ile sahip olabileceksiniz. Fritöz fiyatları toptan satışlar için verdiğimiz özel fiyatlar veya periyodik olarak düzenlediğimiz kampanya ve indirimler ile en hesaplı fritöz fiyatları sunmaktayız. Elektrikli Fritöz Fiyatları hacimlerine göre değişmekte olup işletmelerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Herhangi bir gaz bağlantısı gerektirmediği için diledikleri alanda kullanım sağlayabilecekleri pratik fritöz makinesi olarak tercih edilmektedir. Elektrikli Fritöz Modellerimiz yine tekli ve çiftli olmak üzere çeşitli olarak üretilmektedir. 220v şehir şebeke elektriği ile çalışan Elektrikli Fritöz Çeşitleri dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz endüstriyel ürünlerdir. Yağ tankı çıkabilen modellerimizin temizliği de son derece kolaydır.

Sanayi Tipi Elektrikli Fritöz ve Sanayi Tipi Fritöz Makinesi

Elektrikli ve Lpg Tüplü Fritöz modelleri kendi içlerinde ayrı ayrı kapasiteler de üretilmekte ve büyük küçük demeden tüm işletmelere profesyonel çözümler sunmaktadır. Yağ tahliye musluklu yeni model fritöz modellerimiz ile kullanım kolaylığı sağlayan farklı modellerimiz ile de müşterilerimize en kaliteli ürün yelpazesini sunmak için çalışmaktayız. Sanayi Tipi Fritözler de bilindiği gibi sadece patates kızartması yapılmamakta alternatif olarak tavuk, balık veya köfte gibi malzemeleri de kızartabileceğiniz Remta Fritöz modelleri kalitesi ile müşterilerinize en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabileceksiniz. Elektrikli Fritöz alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ucuz olsun diyerek markası belli olmayan garantisi ve servisi olmayan Elektrikli Fritöz modellerinden ve kurumsal olmayan firmalardan uzak durmanızdır. Sanayi Tipi Fritöz makinesi çeşitlerimiz ile dilediğiniz kızartma işlemini hızlı ve lezzetli bir şekilde yaparak müşterilerinize en iyi hizmeti verebileceğiniz profesyonel ürünlerimizdir. Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi Sanayi tipi fritöz makinesi modellerimiz de 2 yıl garantili olarak üretilmektedir. Yaygın servis ağı güvencesi ile dilediğiniz modeli sitemizden veya telefon ile sipariş vererek hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.