taksitli

Remta Çay Makinası Arabası
Model: T14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

932,20 TL +KDV

Remta Gold Magnum Çift Demlikli Semaver 23 Litre Elektrikli
Model: R53

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

550,85 TL +KDV

Remta Gold Maksi Çift Demlikli Semaver 23 Litre Elektrikli
Model: R30

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

487,29 TL +KDV

Remta Magnum Çift Demlikli Semaver 23 Litre Elektrikli
Model: R28

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

427,97 TL +KDV

Remta Maksi Çift Demlikli Semaver 16 Litre Elektrikli
Model: R27

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

360,17 TL +KDV

Remta Midi Çift Demlikli Semaver 9 Litre Elektrikli
Model: R26

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

334,75 TL +KDV

Remta Mini Çift Demlikli Semaver 5 Litre Elektrikli
Model: R25

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

216,10 TL +KDV

Remta Mini Tek Demlikli Semaver 5 Litre Elektrikli
Model: R29

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

165,25 TL +KDV

1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Remta Semaver | Elektrikli Semaver Modelleri ve Fiyatları

Remta Semaver elektrikli Semaver modelleri ve fiyatları uygun indirim fırsatlarıyla RemtaMutfak.com'da. Remta Semaver çeşitleri en ucuz Semaver ve indirimli taksit seçenekleri ile profesyonel en kaliteli sanayi tipi endüstriyel elektrikli Semaver modelleri bir tık ile ayağınıza gelsin. Semaver geçmişten günümüze gelen çay kültürü ve semaver kültürümüzün teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişerek üretilen Çay Semaver modelleridir. Remta Semaver modelleri ister eviniz de ister ofis veya iş yerleriniz de kullanabileceğiniz tazeliğini uzun süre koruyabilen nefis çay lezzetini dilerseniz müşterileriniz dilerseniz de misafirleriniz için kullanabileceğiniz Profesyonel Semaver Çeşitleridir. 18/10 304 paslanmaz çelik kullanılarak üretilen Çay Semaverleri güçlü rezistansları ile kısa sürede ısınma kapasitesine sahiptir. Çift Demlikli Semaver ve Tek Demlik semaver olmak üzere 2 farklı ve alternatif boylarda üretilmektedir. Çift Demlik modeller de üzerinde ki demliğin yanı sıra iç su haznesi olarak tabir edilen hazne içersin de de harici bir demlik sistemi bulunmakta ve bu demlik ise musluk ile kontrol edilerek hızlı tüketimler için pratik kullanım alternatifi sağlamaktadır. Şok tüplü rezistans kullanılan Semaverler de suyu ısıtma süresi oldukça hızlı olmaktadır.

Elektrikli Semaver

Elektrikli Semaver Modelleri tutma kulpları ısı yalıtımlı olarak üretilmekte ve bu sayede içinde sıcak su olan makinenizin başka bir yere taşımak istediğiniz de kolaylıkla bu işlemi gerçekleştire bilmektesiniz. Yeni serimiz olan Remta Gold Semaver modelimiz ile daha şık bir görüntü yakaladığımız 2 boy olarak üretime alınmıştır. Elektrikli Semaver modellerimiz gerek kullanımı olsun gerek temizliği olsun evlerimiz de kullandığımız standart çay demliklerden bir farkı yoktur. Elektrikli Semaver Modellerimiz de özellikle düzenli temizliğine dikkat edilerek kireç oluşumunu önlediğiniz de uzun yıllar sorun yaşamadan elektrik tüketimi artmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düzenli temizlenmeyen ve özellikle rezistansı kireç ile kaplanan makineler da elektrik tüketimi artmakta ve makinenizin arızalanma olasılığı büyük ölçüde yükselmektedir.

Elektrikli Semaver Fiyatları

Elektrikli Semaver Fiyatları ürün kalitesi ve alternatif modelleri ile ekonomik en ucuz fiyatları ile müşterilerimizin en çok tercih ettikleri semaver modelleridir. Avrupa standartlarına göre üretilen kaliteli dış ve iç ekipmanlar kullanılan Elektrikli Semaver Fiyatları her bütçeye uygun seviyededir. Sanayi Tipi Semaver Sıcak su ve çay musluğu ayrı ayrı yer alan çift musluklu modeller ve tek musluklu semaver modellerimiz de ısı termostat sistemi yer almaktadır. Remta Semaver modellerimizi dilerseniz sitemiz ve ya telefon ile hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Remta Semaver Çeşitlerimizin tamamı CE Sertifikasına sahip olarak üretilmektedir. Yaygın servis ağı ile Türkiye' nin her yerine ücretsiz kargo ile perakende veya toptan olarak satış yaparak gönderi sağlamaktadır. Semaver Modellerimiz veya diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.