Semaver


16lt Maksi Gold Çift Demlikli Semaver
Model: R 30

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

385,00 TL +KDV

23lt Magnum Gold 2 Demlikli Semaver
Model: R 53

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

459,00 TL +KDV

Remta Çay Makinası Servis Arabası
Model: T 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

920,00 TL +KDV

Remta Magnum 250 Bardak Semaver 23 Lt Çift Demlik Semaver
Model: R 28

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

355,00 TL +KDV

Remta Maksi 160 Bardak 16 Litre Çift Musluklu Çift Demlikli Semaver
Model: R 27

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

299,00 TL +KDV

Remta Midi Çift Demlikli 80 Bardaklık 9 Lt Semaver
Model: R 26

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

280,00 TL +KDV

Remta Mini Semaver 40 Bardaklık 5 Lt Çift Demlikli Semaver
Model: R 25

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

185,00 TL +KDV

Remta Mini Tek Demlik 5 LT Elektrikli Semaver Çay Makinesi
Model: R 29

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

140,00 TL +KDV

1 den 8 e 8 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Semaver Fiyatları Modelleri ve Remta Elektrikli Semaver Çeşitleri

Semaver Fiyatları Remta En Ucuz Elektrikli Semaver Çeşitleri En Kaliteli Tavsiye Ettiğimiz indirimli Semaver Modelleri kapıda ödemeli Online satın alın. Semaver geçmişten günümüze gelen çay kültürü ve semaver kültürümüzün teknolojinin ilerlemesi ile birlikte gelişerek üretilen Çay Semaver modelleridir. Remta Semaver modelleri ister eviniz de ister ofis veya iş yerleriniz de kullanabileceğiniz tazeliğini uzun süre koruyabilen nefis çay lezzetini dilerseniz müşterileriniz dilerseniz de misafirleriniz için kullanabileceğiniz Profesyonel Semaver Çeşitleridir. 18/10 304 paslanmaz çelik kullanılarak üretilen Çay Semaverleri güçlü rezistansları ile kısa sürede ısınma kapasitesine sahiptir. Çift Demlikli Semaver ve Tek Demlik semaver olmak üzere 2 farklı ve alternatif boylarda üretilmektedir. Çift Demlik modeller de üzerinde ki demliğin yanı sıra iç su haznesi olarak tabir edilen hazne içersin de de harici bir demlik sistemi bulunmakta ve bu demlik ise musluk ile kontrol edilerek hızlı tüketimler için pratik kullanım alternatifi sağlamaktadır. Şok tüplü rezistans kullanılan Semaverler de suyu ısıtma süresi oldukça hızlı olmaktadır.

Elektrikli Semaver

Elektrikli Semaver Modelleri tutma kulpları ısı yalıtımlı olarak üretilmekte ve bu sayede içinde sıcak su olan makinenizin başka bir yere taşımak istediğiniz de kolaylıkla bu işlemi gerçekleştire bilmektesiniz. Yeni serimiz olan Remta Gold Semaver modelimiz ile daha şık bir görüntü yakaladığımız 2 boy olarak üretime alınmıştır. Elektrikli Semaver modellerimiz gerek kullanımı olsun gerek temizliği olsun evlerimiz de kullandığımız standart çay demliklerden bir farkı yoktur. Elektrikli Semaver Modellerimiz de özellikle düzenli temizliğine dikkat edilerek kireç oluşumunu önlediğiniz de uzun yıllar sorun yaşamadan elektrik tüketimi artmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düzenli temizlenmeyen ve özellikle rezistansı kireç ile kaplanan makineler da elektrik tüketimi artmakta ve makinenizin arızalanma olasılığı büyük ölçüde yükselmektedir.

Elektrikli Semaver Fiyatları

Elektrikli Semaver Fiyatları ürün kalitesi ve alternatif modelleri ile ekonomik en ucuz fiyatları ile müşterilerimizin en çok tercih ettikleri semaver modelleridir. Avrupa standartlarına göre üretilen kaliteli dış ve iç ekipmanlar kullanılan Elektrikli Semaver Fiyatları her bütçeye uygun seviyededir. Sanayi Tipi Semaver Sıcak su ve çay musluğu ayrı ayrı yer alan çift musluklu modeller ve tek musluklu semaver modellerimiz de ısı termostat sistemi yer almaktadır. Remta Semaver modellerimizi dilerseniz sitemiz ve ya telefon ile hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Remta Semaver Çeşitlerimizin tamamı CE Sertifikasına sahip olarak üretilmektedir. Yaygın servis ağı ile Türkiye' nin her yerine ücretsiz kargo ile perakende veya toptan olarak satış yaparak gönderi sağlamaktadır. Semaver Modellerimiz veya diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.