Tasarruflu Çay Makinası


Remta Dijital 250 Bardaklik 22 LT Tasarruflu Çay Otomatı
Model: DR 15

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

355,93 TL +KDV

Remta Dijital 80 Bardaklık 9 LT Tasarruflu Çay Makinası
Model: DR 12

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

271,19 TL +KDV

Remta Tasarruflu 120 Bardaklık 12 LT Dijital Çay Makinası
Model: DR 13

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

292,37 TL +KDV

Remta Tasarruflu 160 Bardaklık 15 LT Dijital Çay Makinesi
Model: DR 14

Kargo Bedava - Aynı Gün Kargo

317,80 TL +KDV

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Tasarruflu Çay Makinası modelleri işletmelerinizin masraflarını ekonomik düzeye indirmek için üretilen Tasarruflu Çay Makinesi Fiyatları ekonomik modelleridir. Remta Tasarruflu Çay Makinası %30 Enerji Tasarruflu Çay Makinası modeli ilki gerçekleştirdi.

Tasarruflu Çay Makinası Türkiye' de ilk defa Remta Makina tarafından üretilerek tüketicilere sunulmuştur. Profesyonel kullanımlar için dizayn edilmiş Tasarruflu Çay Makinesi modelleri 304 paslanmaz çelikten üretilmiş ve Türkiye geneli en yaygın servis ağına sahiptir. Endüstriyel mutfak sektörünün vazgeçilmez ürünlerinin en başında yerini alan Çay Otomatları arasında Tasarruflu Çay Otomatı ile Remta yine sektöre bir ilki daha getirerek lezzetli çayları ekonomik üretim maaliyetleri ile müşterilerinize sunma olanağı sağlamaktadır. 2 yıl garantili olan Remta Tasarruflu Çay Makinası modelleri dijital ısı göstergesi ile istediğiniz su sıcaklığını kolayca ayarlayarak kullanım kolaylığını en üst seviyede sizlere sunmaktadır.

tasarruflu çay makinası, tasarruflu çay makinesi, remta tasarruflu çay makinası, remta tasarruflu çay makinesi, tasarruflu çay makinası fiyatları, enerji tasarruflu çay makinası, enerji tasarruflu çay makinesi